Matematyczny kalendarz adwentowy 2022

Zasady

Codziennie (od 1.12.2022 r.) pojawi się w kalendarzu nowe zadanie, a wszystkie najaktywniejsze w rozwiązywaniu zadań osoby otrzymają pod choinkę prezent w postaci oceny z matematyki.

Każdego dnia odsłoni się tylko jedno zadanie.

Rozwiązanie możesz dostarczyć mi w szkole (kartka podpisana imieniem i nazwiskiem wraz z numerem zadania) lub przesłać na adres mailowy: a.bialkowska@sp64.elodz.edu.pl w tytule wiadomości wpisz kalendarz_data_twoje imię nazwisko i klasa

Za każde dostarczone, prawidłowo rozwiązane zadanie, otrzymasz 1 punkt, punktowane są tylko zadania, które pojawiają się od poniedziałku do piątku, za zadania weekendowe oraz te od 23.12 nie będzie punktów. Maksymalnie można zdobyć 15 punktów i ocenę z wagą 2 zgodnie z punktacją:

  • 6 (celujący) - 12-16 punktów

  • 5 (bardzo dobry) - 8-11 punktów

  • 4 (dobry) - 5-7 punktów

Ocena będzie wstawiona na drugie półrocze.

Czas na odesłanie/przekazanie rozwiązania masz do końca następnego dnia czyli np. rozwiązanie zadania z 1.12 możesz przesłać/przekazać do końca dnia 2.12 itd.

Zapraszam do wspólnej zabawy szczególnie uczniów z klas 5 bo dla niech przygotowałam tegoroczne zadania, ale chętni uczniowie z klas 4 również mogą wziąć udział.